top of page

Od dětství miluji pohyb. Studoval jsem sportovní gymnázium, kde jsem získal cenné znalosti a začínal zdokonalovat svou fyzickou zdatnost v mnoha sportovních disciplínách, hlavně v desetiboji. V současnosti se soustředím hlavně na skialpinismus, horský běh do vrchu – vertical a překážkové závody.

Skialpinismu se intenzivně věnuji tři roky. Je pro mě výzvou, ale také mě neskutečně naplňuje. Miluji ten pocit, když zdolávám vrcholy a překonávám sám sebe. To platí také pro trailový běh. Obojí s bonusem pohybu v krásné přírodě, kde se dokážu odreagovat od každodenního shonu. Překážkové závody pro mě představují skvělou kombinaci fyzického výkonu, taktického uvažování a adrenalinového zážitku.

Sportování a aktivní životní styl jsou důležitou součástí mého života. V současnosti pracuji pro Sachasport, který je jedním z kompetenčních center Dynafit, a to mi umožnilo spojit mou lásku ke sportu s prací. Mám díky tomu možnost sdílet své zkušenosti a znalosti s ostatními sportovními nadšenci a pomáhat jim dosáhnout jejich cílů. Značka Dynafit je pro mě srdcovou záležitostí. Je to značka, které věřím a která mi pomáhá se posouvat dál. Jsem jejím pyšným ambasadorem a zkušenosti s ní rád předávám dál našim zákazníkům.

Michal Michalík

Highlights

2023

LHUT - Lysohorský SkyRace

2022

1. místo v překážkovém závodě MajDay v mixu

Návrat do sportovního světa po zlomenině stehenní kosti. Po tomto zranění mi lékaři řekli, že se už budu muset spokojit pouze s rekreačním sportováním. Ale i přesto jsem tvrdě trénoval a nakonec se mi podařilo vrátit k tomu, co miluji.

DYNAFIT TRAIL HERO

bottom of page