top of page

EVOLV Demo Tour - Jihlava

Přijďte otestovat nové lezečky značky Evolv! Testovací stánek najdete na stěně Wallstreet 7. 11. 2023!

EVOLV Demo Tour - Jihlava
EVOLV Demo Tour - Jihlava

Čas a miesto

07. 11. 2023, 0:00 – 0:05

Jihlava, Strojírenská 7/4, 586 01 Jihlava, Česko

O podujatí

Značka Evolv, přestože ve svých domovských Spojených státech hraje prim, je na českém a slovenském trhu poměrně neznámá. Proto jsme se rozhodli udělat těmto skvělým lezečkám promo a trochu je dostat do povědomí české a slovenské lezecké scény.

Za tímto účelem organizujeme sérii testovacích akcí s možností ozkoušení našich nejnovějších modelů. K zapůjčení máme modely jak pro začátečníky – pohodlný Kronos a Kira, tak střední výkonnostní kategorii zastoupenou modely z řady Shaman. Nejvyšší řada Evolv pak nabízí modely z kolekce Phantom. Zde se jedná o tvrdé a maximálně agresivní lezečky vhodné do největších převisů. Třešničkou na dortu jsou modely Zenist  – maximálně výkonné boulderingové speciálky, která jsou zároveň nejměkčími lezečkami z našeho portfolia. Umožní vám ustát i ty největší obliny a struktury, které jsou dnes zvláště v indoorovém lezení tak populární.

Tak neváhejte a dorazte je vyzkoušet. Kdo se akce zúčastní může na konci vyhrát malou pozornost! Zároveň se na akci můžete potkat s naším ambasadorem a cestovatelem Filipem Zaoralem.

‌Příští testovačka:

  • 7. 11. Jihlava - Wallstreet

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page