top of page

M1 Dynafit Movie Night

Z Íránu přes Turecko do Nepálu a hodně rychle. Promítání skialpového filmu Speed Expeditions na velkoformátovém plátně se stylovým občerstvením a doprovodným programem! Přijďte na M1 Sport Movie Night!

M1 Dynafit Movie Night
M1 Dynafit Movie Night

Čas a miesto

21. 2. 2024, 18:00

Praha 5, Moulíkova, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

O podujatí

M1 sport si pro vás připravil malý skialpový svátek. Promítání skialpového filmu Speed Expeditions na velkoformátovém plátně se stylovým občerstvením, doprovodným programem a pro vytrvalé výhodným nightshoppingem. Vychutnejte si kouzlo skialpu v úžasných scenériích ve 4K kvalitě!

Vstup zdarma, omezená kapacita, nutná registrace ZDE

Speed Expeditions

Z Íránu přes Turecko do Nepálu a hodně rychle. Benedikt Böhm, velvyslanec WWF v oblasti rychlostního horolezectví (a jako CEO Dynafitu také jeden z nejakčnějších vrcholových manažerů ever), a jeho nový nepálský dobrodružný partner Prakash Sherpa nás zavedou za poznáním nepálské biodiverzity. Od tísnivého horka džungle, mezi nosorožce, tygry a hrochy až po nejvyšší vrcholy světa nás tato nová rychlostní výzva proti času vede k objevování úžasných lidí a nečekaného divokého života.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=cqFTlJrk_PQ

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu vystoupí ambasador Dynafit a certifikovaný horský vůdce Robo Vrlák, který promluví o možnostech skialpového vyžití v Norsku, Japonsku a Grónsku. Lékař - skialpinista - člen horské služby MUDr. Libor Dvořáček promluví o zdravotních aspektech skialpinismu a jeho bezpečnostních rizicích z pohledu sportovce (Libor stál na bedně několika skialpových závodů i proslulé Beskydské sedmičky), lékaře a člena Horské služby.

Občerstvení, hudba, nightshopping

Návštěvníkům bude k dispozici stylové občerstvení a po projekci připravíme zvýhodněné podmínky pro nákup skialpové výbavy napříč sortimentem.

Doražte, bude to pěkné, těšíme se!

Facebooková událost ZDE

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page