top of page

SACHASPORT SKIALP Sprint

IX. ročník podvečerního skitouringového hobby závodu pro širokou veřejnost

SACHASPORT SKIALP Sprint
SACHASPORT SKIALP Sprint

Čas a miesto

16. 12. 2023, 14:30

Bílá, Bílá 173, 739 15 Bílá, Česko

O podujatí

Oblíbený podvečerní skialpový závod Sachasport SKIALP SPRINT se letos poběží již po deváté!

Tím, že se závod odehrává přímo na sjezdovkách lyžařského střediska, je divácky velmi atraktivní, takže očekáváme, že závodníky doprovodí také početné fankluby. :-)

Program začíná v 10:00 ve SKI resortu Bílá, kde bude k dispozici půjčovna Dynafit vybavení k testování. 

V našem obchodě Vám doporučíme pouze ty produkty, ve které opravdu věříme, že jsou pro Vás vhodné. Nicméně někdy je pro nás těžké určit, zda Vám to opravdu v terénu bude vyhovovat. Proto pro Vás na této akci máme celé dopoledne nachystanou půjčovnu vybavení z nejnovější kolekce Dynafit a naši odbornou radu kterou otestujeme rovnou na kopci. Tento koncept si opravdu užíváme a těšíme se na každý ročník. Máme šanci Vás více poznat, zjistit přesněji Vaše potřeby a vše si hned vyzkoušet v praxi. Při výstupu probereme techniku i taktiku a doporučíme nejlepší produkty. Ať už jste skialpem nepolíbení nebo naopak ostřílení borci, vždy je co zlepšovat, i kdyby to měly být jen malé kousky výbavy. Dojeďte za námi, budeme se opět těšit, Sachasport tým.

Trať závodu (předpokládaná): Start závodu je u dolní stanice sedačkové lanovky ZBOJNÍK. Závodníci vyběhnou s pásy na lyžích severní MODROU sjezdovku k horní stanici lanovky, zde sejmou pásy a po vyznačené trase na lesní cestě a červené sjezdovce se vrátí do místa startu. Zde znovu navléknou pásy na lyže a absolvují další kolo, na jehož konci je čeká CÍL. Délka trasy: cca 4 km, převýšení cca 600 m

Čas startu: 15:45 hodin – HROMADNÝ START ČASOMÍRA:   Každý účastník obdrží při prezenci elektronický čip pro záznam dosaženého času. Čipy se upevňují na zápěstí.

KATEGORIE   –   POZOR PŘI REGISTRACI!!!  Protože závody se konají v roce 2023 i 2024, určil organizátor, že kategorii Vám registrační systém nastaví podle věku, který dosáhnete v roce 2024!!!  A to i v případě, že se zúčastníte jen SACHASPORT SKIALP SPRINT na Bílé v roce 2023.

Online registrace do závodu je dostupná do 10.prosince 2023 ZDE

Registrace na místě: 16. prosince od 14:30 do 15:30 hod. Po tomto čase není účast v závodě možná. 

Místo registrace – stánek u bufetu Špicar vedle pokladen SKI Bílá.

Prezence pro registrované: 16. prosince od 14:30 do 15:30 hod

Místo prezence – stánek u bufetu Špicar vedle pokladen SKI Bílá.

Značení tratě: Trať závodu bude vyznačena oranžovými terčíky. Závodník je povinen se na trati při výstupu pohybovat tak, aby měl terčíky vždy po levé ruce!!

Startovní čísla: Každý závodník je povinen být viditelně označen startovním číslem, které obdrží od pořadatele při prezenci.

Startovné: platí se převodem nebo v den závodu na místě, při prezenci. Za zaplacenou se přihláška považuje po připsání platby a rozhodující pro výši startovného je datum připsání na účet registrátora – firmy On Line System s.r.o.

Povinná výbava: skialpový lyžařský set (lyže, pásy, boty, hole), funkční čelová svítilna

Doporučená výbava: přilba

Upozornění pro hodnocení seriálu ARICOMA SKIALP KORUNA BESKYD:

Každý startující je automaticky zahrnut do hodnocení seriálu ARICOMA SKIALP KORUNA BESKYD, bez ohledu na to, kolik závodů absolvoval. Rozhodující je celkový součet bodů za umístění.  Kategorie jednotlivých závodů i seriálu jsou TOTOŽNÉ. KORUNA BESKYD tak bude mít více oceněných na závěrečné akci po KILPI SKIALP MARATOU 3. 2. 2024

Více info na oficiálních stránkách závodu: ZDE

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page