top of page

Salewa Trekking Campus Jeseníky 2024

Hory tě volají! Přihlaš se na trekingový kemp se Salewa Czech týmem a zažij dobrodružství při putování přes hřebeny Jeseníků. Přihlásit se může každý, stačí jen vyplnit formulář! Kemp je zadarmo a ještě dostaneš fungl novou trekingovou výbavičku od Salewy. Tak na co ještě čekáš? :-)

Salewa Trekking Campus Jeseníky 2024
Salewa Trekking Campus Jeseníky 2024

Čas a miesto

12. 9. 2024, 11:00 – 15. 9. 2024, 18:00

Jeseník, 790 01 Jeseník-Jeseník 1, Česko

O podujatí

Minulý rok proběhlo ve Vysokých Tatrách pod taktovkou Salewy třídenní horské lezecké dobrodružství, které mělo skvělý ohlas. Všichni účastníci si odnesli parádní zážitky, nové zkušenosti i nové Salewa produkty. I letos si pro vás Salewa připravila možnost prožít nezapomenutelné horské chvíle. A zase trochu jinak! 😊

Tentokrát se vydáme do tajů českých Jeseníků. Letos zcela v duchu horského putování, tedy trekkingu – od chaty k chatě. To vše pod patronací Salewa Czech týmu a vedením horského průvodce. Potkáte se i s loňskou výherkyní Salewa Tatry Campusu Terezou Flesarovou!

KDY: 12. - 15. 9. 2024

KDE: hřebeny Jeseníků

Termín pro odevzdání přihlášek: od 1. 7. od 7:00 ráno do 15. 8. 2024 do 23:59

Formulář pro přihlášení najdete v článku ZDE!

Kolik kemp stojí?

Náš Salewa Campus je pro výherce ZDARMA. Salewa hradí ubytování s polopenzí, služby horského průvodce, a ještě od Salewy dostaneš nový kompletní outfit (oblečení a obuv) na trekking!

Pro koho kemp je?

Pro všechny, kteří mají rádi hory a pohyb v nich, tentokrát spíše ten horizontálnější než strmě vertikální, v tempu spíše pomalejším. Nepůjde o rychlostní rekordy! Otevíráme příležitost všem, které láká několikadenní putování po trase „aka Stezka Českem“, ale doposud zatím nenašli odvahu, prostor nebo dostatek odhodlání. Zároveň rádi přivítáme i ty již zkušenější, kteří chtějí pár dní sdílet svou vášeň se stejně naladěnými lidmi. Chceme pozvat i všechny milovníky hor ze vzdálenějších koutů Čech i Slovenska. Pojďte poznat tento specifický region, s jeho horskými highlighty a krásami!

O čem kemp bude?

O putování horami od chaty k chatě. Ve čtyřech dnech překonáme převážnou část hlavního Jesenického hřebene. Trekking nemusí být pro některé náročný svou délkou a převýšením, jako spíše možnými nástrahami a rozmary podzimního počasí – půjdeme za každého počasí! Pro noclehy však využijeme relativně komfortní zázemí horských chat. Těšit se tedy můžete i na posezení u něčeho dobrého!

Podmínky účasti:

  • věk 18+
  • alespoň průměrná fyzická kondice
  • souhlas s focením a prezentací účastníka v médiích a na sociálních sítích
  • vyplněná přihláška ve formuláři

Formulář pro přihlášení najdete v článku ZDE!

Orientační program kempu (může se ještě změnit):

  • 1. den ČT - 5,4 km, 576 m up - Ramzová -> Chata Jiřího na Šeráku
  • 2. den PÁ - 15 km, 568 m up / 600 m down - Chata Jiřího na Šeráku -> Švýcárna
  • 3. den SO - 21 km, 380 m up / 800 m down - Švýcárna -> Praděd -> Skřítek
  • 4. den NE - 15 km, 120 m up / 600 m down - Skřítek -> Velké Losiny

Těšíme se na vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page