top of page

6. února 2024

Redakce Mountainbrands.cz | Dynafit PR

Hledají se hrdinové! Staň se Dynafit Trailhero pro rok 2024!

6. února 2024

Redakce Mountainbrands.cz | Dynafit PR

Od 30. ledna do 17. března 2024 budeme přijímat přihlášky ambiciózních rekreačních sportovců, kteří na horách žijí mottem #SPEEDUP a jsou aktivní v komunitě trailových běžců.

Oblíbený program Dynafit Trailhero startuje nové kolo! Od 1. února 2024 hledá tým Dynafitu opět nadšené amatérské běžce, kteří se chtějí zapojit do běžeckého komunitního života jako Trailhero. Vítězové se mohou těšit na vzrušující sezónu soutěží a akcí, jedinečnou komunitu stejně smýšlejících lidí a rovněž exkluzivní pohled do světa Dynafitu. Aby mohli na trailech skutečně šlápnout na plyn, vybaví Dynafit vybrané sportovce vysoce kvalitním vybavením od hlavy až k patě! Na oplátku se Trailheroes podělí o svou vášeň a zkušenosti s běžeckou komunitou.


Období pro podávání přihlášek do programu Trailhero 2024 začíná 1. února a končí 17. března 2024. 


>>> Přihlásit se můžete zde <<<


Zúčastnit se mohou nadšení amatérští sportovci od 18 let bez srovnatelné sponzorské smlouvy z Belgie, Německa, Francie, Itálie, Kanady, Nizozemska, Rakouska, Polska, Švýcarska, Španělska, České republiky, Maďarska, USA a ze Slovenska. 


Koho hledáme?


Hledáme ambiciózní trailové běžce, kteří žijí mottem "SPEEDUP" celým svým tělem i duší a chtějí pomáhat utvářet komunitu Dynafitu. Běžce, kteří se chtějí aktivně podílet na běžeckých komunitních akcích a závodech a kteří mohou ovlivnit a namotivovat druhé sportovce díky tomu, že už se sami v trailovém běžeckém světě nějakou dobu pohybují a vědí, o čem tento sport je. Program DYNAFIT Trailhero není tedy pro atlety, kteří chtějí pouze individuálně závodit. Uchazeči by také rozhodně měli mít vztah k sociálním médiím, protože boudou jakýmisi běžeckými Dynafit influencery! :-)


Výherci budou vybráni do 1. dubna 2024 a po celý rok se budou pohybovat na trailech i závodech pod jménem Dynafit. Během tohoto období se mohou výherci těšit na zajímavé výzvy, bezplatné startovné na závodech, fotoshooting, specifická zvýhodnění a speciální podmínky pro jednotlivé země. Na oplátku se podělí o své zážitky na sociálních sítích a poskytnou informace o svém tréninku i o svém vybavení.


"Ambiciózní amatérští běžci jsou důležitým zdrojem inspirace a motivace, zejména pro začínající trailové běžce. Naší iniciativou chceme tyto sportovce a sportovkyně podpořit a dále posílit jejich vliv na komunitu. Jsem zvědavý, kolik trailových běžců letos na naši výzvu zareaguje a těším se na vzrušující sezónu s naším Trailhero teamem 2024!"  říká Alexander Nehls, mezinárodní marketingový ředitel společnosti Dynafit.


Úspěchy programu Dynafit Trailhero, mluví samy za sebe. Vše začalo před sedmi lety, kdy se Dynafit poprvé vydal hledat vhodné kandidáty v Německu a Rakousku. Od té doby se program Trailhero etabloval na mezinárodní úroveň. Pro sezónu 2023 zaregistrovala značka přes 2 000 přihlášek! Běžci jako Rosanna Buchauerová dokazují, že program Trailhero může sloužit i jako odrazový můstek pro mezinárodní kariéru. Rosanna odstartovala jako Trailhero v roce 2017 a nyní je součástí týmu atletů Dynafitu a je považována za jednu z nejlepších trailových běžkyň v Německu. Na mistrovství světa 2023 v Innsbrucku získala se svým týmem stříbro a v individuální soutěži se mohla těšit ze skvělého pátého místa!

#trailhero

Jak to funguje?


Běžkyně a běžci mohou vyplnit pžihlášku od 1. února do 17. března 2024 ZDE. Nově se mohou zúčastnit i sportovci, kteří již jednou byli součástí týmu Dynafit Trailhero. 


Pro přihlášku je třeba vyplnit:


 • osobní údaje

 • svoje účty na sociálních sítích (včetně aplikace Strava)

 • krátké motivační prohlášení

 • jednu akční a jednu profilovou fotku

 • případné podrobnosti o stávajících sponzorských smlouvách

 • mimořádné projekty, závody, sportovní úspěchy atd.


Všechny informace najdete na >>>>> dynafit.com/trailheroes.

Pro přihlášení je třeba:

 • aby ti bylo minimálně 18 let

 • vyplnit svoje osobní údaje

 • mít účty na sociálních sítích (včetně aplikace Strava)

 • napsat krátké motivační prohlášení

 • poslat jednu akční a jednu profilovou fotku

 • poslat případné podrobnosti o stávajících sponzorských smlouvách

 • poslat svoje mimořádné projekty, závody, sportovní úspěchy atd.