top of page

Hory, příroda a pohyb jsou neodmyslitelnou součástí mého života. Běhám, skialpuji, jezdím na kole a učím se lézt. S během jsem sice začínala na silnici, ale jakmile jsem přičichla k trailu, bylo mi jasné, že to je to, co mi dává smysl. Trailrunningu se jako vášnivý hobík věnuji přibližně tři roky, ale do hor jsem se proběhala teprve nedávno. Až zde jsem se přesvědčila, že zázraky a zážitky se dějí za hranicí komfortní zóny.

Běh pro mě není jen o tempech a časech. Je pro mě životním stylem a terapeutem. Nastavuje mi disciplínu, dává mi pocit volnosti a vytyčuje cíle. Překonat sebe sama a posouvat své limity je pro mě tou nejcennější trofejí, jelikož někdy jsme sami sobě tím největším soupeřem.

Účastnila jsem se silničních závodů od 5 km po půlmaratony, trailových závodů, štafetových běhů, horských trailů a maratonu. Také jsem již okusila své první ultra. Tento rok, pokud zdraví dovolí, bych chtěla čelit své zatím největší výzvě, a to pokořit převýšení 3500 výškových metrů na 50km trati v Alpách – KAT100.

Simona Obuszáková

Highlights

2022

Julian Alps Trail Run by UTMB 30 km

2022

MIUT Madeira 42 km

2022

QUO Vadis 62 km

DYNAFIT TRAIL HERO

bottom of page