top of page
GWT35_2023_Markusfruehmann_0032_low - kopie.webp

Značky OberAlp group

OberAlp group je jediná mezinárodní skupina v oblasti horských sportů, která má několik vlastních značek specializovaných na jedno téma a oblast zážitků. Pět vlastních značek z této skupiny je k dostání i v České Republice, na Slovensku a v Maďarsku.
A o nich se zde dozvíte více!

POMOCA

POMOCA je švýcarský výrobce a lídr na trhu skialpinistických pásů. Vyrábí také podrážky pro turistickou nebo běžeckou obuv a s téměř 90letou tradicí udává trend v oblasti standardů ve svém odvětví. 

DYNAFIT

Společnost Dynafit je zaměřená na skialpinismus a letní výkonnostní sporty. Vyvíjí své produkty jako výkonnostní systém a je oblíbená jak mezi profesionálními sportovci, tak sportovními nadšenci. Dynafit se drží motta: vše je o vytrvalosti a odhodlání. 

SALEWA

Salewa kombinuje funkčnost a estetiku. Nabízí řešení, která přesně odpovídají požadavkům progresivních horolezců. Hory evokují čistotu. A právě zde spojuje Salewa zkušenosti s představivostí, kombinuje tradici a inovace a navrhujeme vybavení, které mění pravidla hry.

WILD COUNTRY

WILD COUNTRY je "dítětem" britského lezce Marka Vallance. Byla založena za účelem výroby nejslavnějšího zařízení všech dob - friendu. Inspirovala tak v sedmdesátkách novou éru horolezectví. Překračuje bezpečnostní normy a posouvá je ještě výš. 

EVOLV

Produkty Evolv se rodí z neúnavné vášně týmu lezců a sportovců, kteří se v této disciplíně den za dnem neustále vyvíjejí. Evolv je jediná značka, která se zaměřuje výhradně na výrobu technické lezecké obuvi s vysokou přilnavostí, pro všechny typy skal.

bottom of page