top of page

Dynafit - od atletů, pro atlety

zaměření - 100% horské vytrvalostní sporty

Společnost Dynafit vyvíjí své produkty jako výkonnostní systém - od horských sportovců, pro horské sportovce. Vše je o vytrvalosti a odhodlání. Nejvyšší úrovně výkonu a rychlosti na horách lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou výrobky co nejlehčí, nejspolehlivější a nejúčinnější. Výrobky Dynafit se vyrábějí převážně v Evropě a používají materiály a technologie, které fungují ve všech ročních obdobích.

 

Lyže Dynafit používají špičkoví sportovci na mezinárodních závodech i v nejtěžších terénech na nejvyšších vrcholech světa. To pomáhá společnosti Dynafit vyvíjet nové výrobky a systémy, které oceňují výkon a rychlost v horách. Sortiment výrobků se zaměřuje na skialpinismus, ale má také vysoce výkonnou letní řadu - od bot na trailový běh až po technické oblečení. Společnost sídlí v Mnichově a brzy otevře nové sídlo v Kiefersfeldenu u severního vstupu do Alp (plánováno na rok 2023).

#speedup

Naši aktivní horští vytrvalci hrají klíčovou roli ve vývoji a struktuře společnosti Dynafit. Žijí tímto sportem a píší přitom zajímavé příběhy."

BENEDIKT BÖHM

brand manager

bottom of page