top of page

Salewa

SALEWA znamená vášeň pro horské sporty, ambiciózní alpinismus a výjimečné horské zážitky. Tato rodinná značka byla založena v roce 1935 v Mnichově a své kořeny zapustila v jihotyrolských Dolomitech. Ve svém sídle v Bolzanu společnost konstruuje technické vybavení, které kombinuje tradiční materiály s progresivním a moderním designem. Jejich filosofie je založena na vysokých ekologických a sociálních standardech a hlubokém povědomí o důležitosti hodnoty, regionality, kvality. 

Ambice značky objevovat nové cesty a zanechávat vlastní stopy se projevuje v jejím chápání horských sportů. Progresivní horolezectví není pouze o výkonu, ale také o citu pro přírodu, o osobním rozvoji a společném prožitku. Každá generace utváří horským sportům novou podobu. Společnost SALEWA se tímto vývojem inspiruje a pomáhá jej vytvářet - jako jeden z předních mezinárodních výrobců horolezeckého vybavení s 550 zaměstnanci po celém světě vytváří průkopnické produkty pro horolezce: oblečení, obuv, vybavení a technický hardware.

#puremountain

Hory jsou svobodné místo, kde můžeš vyjádřit sám sebe v mnoha podobách - poháněný aktivitou nebo „mindsetem“, tím co chceš dělat nebo cestou, jakou to chceš dělat. A to je vize Salewy.

MARCO BUSA

general manager

bottom of page