top of page

Evolv

Jsme svědky nové kapitoly ve vývoji lezení. Náš příběh začíná v městských centrech světa a je vyjádřen komunitou, silou a dynamickým pohybem. Je psán v lezeckých halách po celém světě. Společnost Evolv se zrodila v roce 2003 ze snu vytvořit nejlepší lezecké boty v USA a první modely Kaos a Bandit byly ručně vyrobeny v garáži o rozloze 500 metrů čtverečních dvěma původními majiteli. Evolv je nyní jednou z nejlepších společností vyrábějících lezečky na světě a důvěřuje jí mnoho profesionálních sportovců i víkendových nadšenců. Je to nejčistší reprezentace moderního lezce, který díky Evolvu může naplno využít svůj potenciál.

 

Společnost Evolv je rodina boulderistů, sportovních lezců, tradičních lezců a horolezců. Děti z města, dobrodruzi z předměstí i lidé z hor tvoří srdce a duši našeho týmu. Jsme lidé ze všech vrstev společnosti, s různým zázemím a různými příběhy. Tato rozmanitost vychází ze základní myšlenky, že pohled na věci z jiné perspektivy nám umožní být připraven a vyniknout bez ohledu na to, co vám svět předhodí. To vše umožňuje Evolv.

#urbanclimbing

Jsme skupina vášnivých lezců, kteří se věnují všem podobám lezení. Plynule se pohybujeme napříč všemi lezeckými disciplínami a prosazujeme myšlenku, že všechno je to prostě lezení.

WILLIAM SINOFF

brand manager 

bottom of page