top of page

Wild Country

Za projektem Wild Country stojí britský horolezec Mark Vallance. Společnost byla založena za účelem výroby nejslavnějšího lezeckého vybavení všech dob: friendů. Wild Country nabízí zákazníkům díky svým technickým lezeckým výrobkům co největší volnost při vertikálních aktivitách. Využívá technologie, které snižují riziko lezení na nejnižší možnou úroveň - překračují bezpečnostní standardy a nastavují je ještě výše.

Společnost Wild Country inspirovala novou éru lezení v 70. letech 20. století vynálezem lezeckého vybavení Friend. Od té doby neustále rozvíjí nové možnosti lezení prostřednictvím průkopnických technologií. S jistítkem Revo značka nastavila nový standard v oboru. Podobně jako bezpečnostní pás ve vozidle, i Revo automaticky tlumí případný pád z lana bez dalšího zásahu partnera.

Společnost Wild Country vyváží své výrobky z italského Bolzana do celého světa prostřednictvím vlastní online distribuce.

#pureclimbing

"Pure climbing" shrnuje, jak přemýšlíme, jak se cítíme a jak lezeme. My ve Wild Country věříme, že tento étos pociťují i lezci, kteří používají naše vybavení, a proto neustále usilujeme o inovaci výrobků, abychom lezcům poskytli co největší míru svobody a bezpečnosti.

STEFAN ZUBLASING

brand manager

bottom of page