top of page

DYNAFIT SNOW LEOPARD DAY

Patnáctý ročník dobrovolné skialpinistické akce pro podporu sněžných levhartů a testovačky vybavení DYNAFIT

DYNAFIT SNOW LEOPARD DAY
DYNAFIT SNOW LEOPARD DAY

Čas a místo

02. 3. 2024 9:00 – 17:00

Dolní Morava, Velká Morava 59, 561 69 Dolní Morava-Králíky, Česko

O události

PATNÁCTÝ SNOW LEOPARD DAY

Stalo se již tradicí, že se na začátku března můžete vydat na skialpech do kopců sbírat výškové metry a tím pomoci dobré věci. V rámci Snow Leopard Day věnuje Dynafit za každý váš absolvovaný výškový metr jeden eurocent na ochranu tohoto ikonického zvířete nadaci Snow Leopard Trust, která přímo podporuje komunity žijící na území výskytu levharta a motivuje je k jeho ochraně. Loni se podařilo vybrat částku 40 226 €, což je zhruba 967 673 Kč.

V minulých letech akce probíhala celosvětově. Letos nakonec proběhne jen v Čechách, protože Češi a Slováci jsou prostě srdcaři a pro dobrou věc si nechají sedřít kůži! 😊

Motto celé akce se nese v duchu: Skialpuj a pomáhej zároveň! Každý metr se počítá a čím více se nás zapojí, tím větší je šance na úspěch – proto prosím SDÍLEJTE, POSTUJTE, PROMUJTE! Link na facebookovou událost ZDE.

Vezměte s sebou své drahé polovičky, kamarády a klidně i nepřátele a 2. března přijeďte na Dolní Moravu posbírat výškové metry ve prospěch sněžných levhartů. Protože každý krok se počítá! Ukažme světu, co je v nás a pojďme udělat letos Český a Slovenský rekord! 😊O rekord se totiž možná pokusí i jeden z našich ambasadorů, Matěj Bernát. Minulý rok nasbíral pro sněžné kočky přes 8000 výškových metrů – vylezl tedy pomyslně na Mount Everest. Této aktivitě, kdy člověk „leze na Everest“ ať už je kdekoliv, se říká everesting. A Matěj se letos pravděpodobně pokusí o dvojnásobek. No není to šílené?

Přijďte ho podpořit, povzbudit a hlavně vidět, jestli to zvládne!

Zároveň si můžete zdarma vyzkoušet to nejlepší a nejnovější vybavení od Dynafitu, protože samozřejmě náš testovací stánek na akci nemůže chybět! Takže jestli nemáte vlastní lyže, nevadí! My vám je na sbírání výškových metrů půjčíme!

KDY: 2. března 2024 od 9:00 do 16:00

KDE: Horský Resort Dolní Morava, u hotelu VISTA, vedle restaurace Marcelka

PRO KOHO JE AKCE URČENA: pro malé i velké skialpové nadšence, začátečníky i pokročilé

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 

  • možnost vyzkoušet zdarma to nejlepší a nejnovější skialpové vybavení Dynafit
  • možnost vyhrát jednu z hodnotných cen Dynafit
  • příležitost potkat se s partou podobně naladěných nadšenců a získat nové vhledy i zkušenosti, nebo prostě jen tak poklábosit
  • a hlavně možnost ze sebe vyždímat maximum pro dobrou věc! 😊

Pro zájmce, kteří se chtějí ještě večer pobavit se chystá neorganizovaná afterparty aprés ski bar „Kulaťák“

(https://eresort.dolnimorava.cz/restaurace/pivni-bar-kulatak-7/)

Celá akce probíhá pod záštitou českého a slovenského zastoupení značky DYNAFIT a můžete se na ní potkat s celým Dynafit týmem i jejich ambasadory!

Sdílet událost

bottom of page