top of page

EVOLV Demo Tour - testovačka lezeček

Přijďte otestovat nové lezečky značky Evolv! Testovací stánek najdete 18.5. v Plzni, 23. 5. | 24.5. v Brně a 25.5. v Budapešti.

EVOLV Demo Tour - testovačka lezeček
EVOLV Demo Tour - testovačka lezeček

Čas a místo

22. 5. 2023 11:20 – 11:35

Plzeň 3, Kollárova 19, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Česko

O události

Značka Evolv, přestože ve svých domovských Spojených státech hraje prim, je na českém a slovenském trhu poměrně neznámá. Proto jsme se rozhodli udělat těmto skvělým lezečkám promo a trochu je dostat do povědomí české a slovenské lezecké scény.

Za tímto účelem organizujeme sérii testovacích akcí s možností ozkoušení našich nejnovějších modelů. K zapůjčení máme modely jak pro začátečníky – pohodlný Kronos a Kira, tak střední výkonnostní kategorii zastoupenou modelem Shaman a Shaman LV (užší varianta vhodná pro ženy nebo pro super těžké projekty, kde je potřeba mít lezečku co nejvíce těsnou). Nejvyšší řada Evolv pak nabízí modely Phantom a Phantom LV. Zde se jedná o tvrdou a maximálně agresivní lezečku vhodnou do největších převisů. Třešničkou na dortu je model Zenist a Zenist Woman – maximálně výkonná boulderingová speciálka, která je zároveň nejměkčí lezečkou z našeho portfolia. Umožní vám ustát i ty největší obliny a struktury, které jsou dnes zvláště v indoorovém lezení tak populární.

Tak neváhejte a dorazte je vyzkoušet. Kdo se akce zúčastní může na konci vyhrát malou pozornost! Zároveň se na akci můžete potkat s naším ambasadorem a cestovatelem Filipem Zaoralem.

‌Příští testovačka: 

  • 18. 5. Plzeň – V16 (16:00 až 20:00)
  • 23. 5. Brno – Klajda (u Olympie)
  • 24. 5. Brno – Duro
  • 25. 5. Budapešť (bude upřesněno)

Sdílet událost

bottom of page