top of page

Rock Point SKIALP AND SKI RACE

V Horském areálu Kraličák na vás čeká celodenní sportovní akce Rock Point Skialp and Ski race, kde proběhne testování skialpového vybavení, testování sjezdových lyží a závody ve slalomu pro malé a velké závodníky. Celý den bude zakončen skialpovým závodem v atmosféře, kde lišky dávají dobrou noc.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Rock Point SKIALP AND SKI RACE
Rock Point SKIALP AND SKI RACE

Čas a místo

18. 2. 2023 10:00

Staré Město, Stříbrnice 70, 788 32 Staré Město, Česko

O události

Celodenní zimní sportovní akce pro děti a dospělé zakončená nočním skialpovým závodem v krásném prostředí Jeseníků. Závod je součástí Hudy Českého poháru ve skialpinismu 2023.

Dne 18. února se v Horském areálu Kraličák uskuteční celodenní sportovní akce Rock Point Skialp and Ski race Kraličák. Během dne proběhne testování skialpového vybavení, testování sjezdových lyží a závody ve slalomu pro malé a velké závodníky. Celou akci zakončí noční skialpový závod pro hobíky ale i profíky v atmosféře, kde dávají lišky dobrou noc. Součástí nočního skialpového závodu je totiž Hudy Český pohár ve skialpinismu 2023, nominační závod do světového poháru, takže bude opravdu na co koukat. Kromě závodů bude zajištěn program formou různých workshopů, práce s lavinovými vyhledávači a budou připraveny stánky partnerů se sportovním outdoorovým vybavením.

Vice info na webu: skialpandskirace.cz

Sdílet událost

bottom of page