top of page

Snow Leopard Day 2023

Dynafit Snow Leopard Day, aneb nasaďte pásy pro sněžné levharty! Pojďte s Dynafitem na Dolní Moravu již tradičně sbírat výškové metry ve prospěch sněžných levhartů a přitom zdarma otestovat vybavení. Každý krok se počítá!

Snow Leopard Day 2023
Snow Leopard Day 2023

Čas a místo

04. 3. 2023 9:00

Velká Morava 59, 561 69 Dolní Morava, Česko

O události

Den sněžného leoparda - skialpinismus pro dobrou věc!

Co takhle zpotit se pro ochranu divoké přírody? Dynafit již 14 let organizuje Mezinárodní den sněžných levhartů, kde celý výtěžek akce pomáhá jejich záchraně. Skialpinisté po celém světě mohou svou vášeň pro tento sport proměnit v dobrý skutek a společně nasbírat výškové metry ve jménu ohrožených divokých koček. Čím více účastníků dá do akce všechno, tím vyšší bude příspěvek. A vy si při této příležitosti navíc můžete zdarma vyzkoušet to nejlepší a nejnovější vybavení od Dynafitu!

Snow Leopard Day proběhne letos v celé Evropě a USA netradičně hned ve dvou po sobě jdoucích víkendech 4. a 5. i 11. a 12. března 2023. Za každý váš vystoupaný výškový metr věnuje Dynafit jeden cent nadaci Snow Leopard Trust, která přímo podporuje komunity žijící na území výskytu sněžného levharta a motivuje je k jeho ochraně. Loni se za dva miliony výškových metrů podařilo vybrat částku 32 000 €. Ve vybraných zemích včetně České republiky, můžete zavítat ke stánkům Dynafitu, kde si lze zapůjčit výbavu a spolu se stejně nadšenými kamarády začít sbírat metry! A nebo jen zapnete GPS, vyběhnete na nejbližší kopec a své nastoupané metry odešlete on-line na dynafit.com.

 

V Česku se budete mít opět příležitost potkat již tradičně na Dolní Moravě a to už 4. března. Během jednoho jediného dne se společně pokusíme nasbírat co nejvíce výškových metrů a jelikož se každý metr počítá - čím více se nás zapojí, tím větší je šance na úspěch. DYNAFIT Snow Leopard Day je nedílnou součástí kalendáře každého skialpinisty. Takže si zaznamenejte:

KDY: 4. března 2023 od 9.00 do 16:00 

KDE: Horský Resort Dolní Morava, u hotelu VISTA, vedle restaurace Marcelka 

PRO KOHO JE AKCE URČENA: pro malé i velké skialpové nadšence, začátečníky i pokročilé 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? Možnost vyzkoušet zdarma to nejlepší a nejnovější skialpové vybavení Dynafit. Příležitost potkat se s partou podobně naladěných nadšenců, získat nové vhledy i zkušenosti, nebo prostě jen tak poklábosit… 

Trasu dosaženou při individuálních výkonech lze odeslat online jak 4. a 5., tak i 11. a 12. března, a to do půlnoci (24:00 hodin, SEČ). Ve stejný den jako akce na Dolní Moravě proběhne i ISMF světový šampionát skialpinistů v Boí Taüll (ve Španělsku). Veškeré výškové metry z tohoto závodu se rovněž počítají do celkové částky. Stejně jako výtěžek ze speciální limitované kolekce Dynafit Snow Leopard, kterou je možné zakoupit na oficiálních stránkách Dynafitu.

Celá akce probíhá pod záštitou českého a slovenského zastoupení značky DYNAFIT.

Sdílet událost

bottom of page