top of page

Wild Country Crag Challenge

Zapojte se do letní lezecké challenge a předveďte svůj um a šarm. Ukažte, jak dlouho vydržíte ve spáře! Vyberte si žábu nebo širočinu a soutěžte o skvělé ceny značek Wild Country, Evolv a Rafiki. Kde? V Rock Point Havlíčkova v Praze!

Wild Country Crag Challenge
Wild Country Crag Challenge

Čas a místo

30. 6. 2024 19:00 – 31. 7. 2024 23:00

Praha 1, Havlíčkova 1029/3, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko

O události

Zapojte se do letní lezecké challenge a předveďte svůj um a šarm. Ukažte, jak dlouho vydržíte ve spáře! Vyberte si žábu nebo širočinu a soutěžte o skvělé ceny značek Wild Country, Evolv a Rafiki.

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí navštívit Rock Point prodejnu Havlíčkova, vybrat si velikost spáry na Wild Country Crag Machine a zapojit se do soutěže.

Kvalifikuje se každý, kdo ve spáře bez opory nohou vydrží viset alespoň 10 sekund. Každý má pouze jeden ostrý pokus.

Obsluha prodejny zaznamená výsledný čas a společně s kontaktním emailem ho zapíše do tabulky. V srpnu proběhne výběr nejlepší holky a nejlepšího kluka, kteří vyhrají věcné ceny značek Wild Country, Evolv a Rafiki.

Co můžete získat?

Mezi cenami je Wild Country sedák, lezečky Evolv, obaly na průvodce Rafiki nebo třeba Nalgenky Rock Point. Všichni ostatní, kteří splní podmínky a ve visu ve spáře vydrží alespoň 10 sekund se zařazují do slosovací soutěže o další věcné ceny od partnerů soutěže.

Vyhrát tak může každý!

Prodejna Rock Point Havlíčkova je největší specializovaná outdoorová prodejna u nás. Najdete v ní samozřejmě i široké spektrum produktů od našich značek Salewa, Dynafit, Wild Country a Evolv. Tak tam zaskočte okouknout nové kolekce!

Oficiální stránky události ZDE.

Sdílet událost

bottom of page