top of page

15. února 2023

Autor: Redakce Mountainbrands.cz | Dynafit PR

​HLEDAJÍ SE HRDINOVÉ – přihlašujte se od 1. února a staňte se DYNAFIT TRAILHERO!

15. února 2023

Autor: Redakce Mountainbrands.cz | Dynafit PR

"Prolínají se s komunitou jako kolegové, vědí o všech výzvách tohoto sportu a obvykle mají silný vztah k běžcům ve svém okolí. Programem DYNAFIT Trailhero chceme tyto sportovce podpořit a obecně tak dále etablovat trailový běh."

Jste připraveni na mimořádné trailrunningové léto 2023? Od 1. února hledá specialista na horské vytrvalostní sporty DYNAFIT nadšené běžkyně a běžce do programu DYNAFIT Trailhero. Na vítěze a vítězky čeká sezóna plná soutěží a akcí, vzrušujících projektů, skvělá komunita a exkluzivní náhledy do světa firmy DYNAFIT. Aby bylo možné ze sebe vydat na trailech to nejlepší, vybaví DYNAFIT vybrané běžce a běžkyně vysoce funkčním a efektivním vybavením. Navíc vám jsou k dispozici odborníci a sportovci značky s vlastními zkušenostmi a svým know-how. Na oplátku se Trailheros podělí o své zkušenosti a svoji vášeň s komunitou. 


Přihlašování do programu DYNAFIT Trailhero startuje 1. února  2023. Zúčastnit se mohou rekreační sportovci od 18 let bez srovnatelné sponzorské smlouvy z Belgie, Německa, Francie, Itálie, Kanady, Nizozemí, Norska, Rakouska, Polska, Švýcarska, Slovenska, Slovinska, Španělska, Česka, Maďarska a USA. Trailheros budou z každé země vybráni do poloviny dubna a stanou se tak po dobu jednoho roku součástí týmu. V tomto období se mohou těšit mimo jiné na různé výzvy, startovní místa na soutěžích, focení, ale i zvýhodnění a mimořádné podmínky specifické pro danou zemi. Na druhou stranu sdílí uchazeči prostřednictvím sociálních sítí informace o svém tréninku, svém vybavení i své zážitky. 

​#speedup

"V posledních letech se kolem celého trail runningu vytvořila silná a zapálená komunita. Pro ty, kteří v něm teprve začínají nebo chtějí zvýšit svou laťku, jsou zejména ambiciózní rekreační sportovci důležitým motivačním a inspiračním bodem," poznamenal Alex Nehls, mezinárodní marketingový ředitel společnosti DYNAFIT. "Prolínají se s komunitou jako kolegové, vědí o všech výzvách tohoto sportu a obvykle mají silný vztah k běžcům ve svém okolí. Programem DYNAFIT Trailhero chceme tyto sportovce podpořit a obecně tak dále etablovat trailový běh. V roce 2023 se těšíme na řadu zajímavých přihlášek a nakonec na různorodé týmy, které v létě odhodlaně vyrazí na trať s heslem #Speedup."


Úspěch programu DYNAFIT je zaručen. Už v roce 2017 se expert na horské sporty vydal hledat první Trailheroes. Mezitím se program mezinárodně prosadil. V trailové sezóně 2022 registrovala značka okolo tisíce přihlášených. Že může být program DYNAFIT Trailhero skvělým odrazovým můstkem, dokazuje mj. i obdivuhodná běžecká dráha Rosanny Buchauerové (32). V roce 2017 jako DYNAFIT Trailhero položila základní kámen své kariéry na mezinárodní soutěžní scéně. Dnes patří k atletickému týmu značky DYNAFIT a je jednou z nejlepších trailových běžkyň Německa tím, že v roce 2022 končila na páté příčce jak na trailrunningovém mistrovství v Thajsku, tak i na CCC legendárního běhu UTMB. 


Jak se stát Trailhero – funguje to takto: Nadšené běžkyně a běžci, kteří mají zájem, se mohou od 1. února až do 31. března 2023 registrovat pod tímto odkazem: https://cloud.cm.dynafit.com/trailhero-2023-application 


I atleti a atletky, kteří se již dříve účastnili týmu DYNAFIT Trailhero, se mohou opět přihlašovat. Pro přihlašování požadujeme následující informace: 


Osobní data: 


• Účet na sociálních sítích včetně aplikace Strava 

• Krátké motivační prohlášení 

• Jedna akční fotka a jedna profilová fotka 

• Případné údaje ke stávajícím sponzorským smlouvám 

• Mimořádné projekty, běžecké závody, sportovní úspěchy atd.


Veškeré informace najdete zde: dynafit.com/trailheroes