top of page

10. dubna 2024

Autor: Salewa Czech PR | Redakce Mountainbrands.cz

Jsi markeťák a táhne tě to do hor? Hledáme právě tebe.

10. dubna 2024

Autor: Salewa Czech PR | Redakce Mountainbrands.cz

Marketing specialist WANTED!

Zastoupení značek Dynafit, Salewa, Evolv, Wild Country a Pomoca v ČR, na Slovensku a v Maďarsku hledá posilu do svého marketingového týmu. Jsi markeťák, co se orientuje v oboru, a miluješ sport, hory a přírodu? Tak to hledáme právě tebe! Tuhle nabídku nenajdeš každý den, tak neváhej a pošli životopis s motivačním dopisem.


Kdo jsme?

Jsme dceřiná společnost celosvětové skupiny Oberalp Group a hledáme novou posilu na pozici marketingového specialisty. Hlavní činnost společnosti spočívá v celkovém procesu distribuce prémiových outdoorových značek v ČR, SR a HU do více než 100 lokalit. Oberalp Group je 100% rodinná firma a naše portfolio značek tvoří značky Dynafit, Salewa, Pomoca, Evolv a Wild Country.

Náš tým tvoří mladí lidé s ambicemi, kteří mají profesionální přístup k práci a zároveň je jejich vášní sport. Kandidát nebo kandidátka by měli být co nejvíce flexibilní, komunikativní, kreativní a pozitivní typy osobnosti.


Co nabízíme?

Pracovní poměr na plný úvazek (smlouva), dobré platové ohodnocení, možnost růstu ve firmě, kolektiv tvořený mladými lidmi, kteří mají silnou vazbu na přírodu a sport, zázemí mezinárodní společnosti, služební vůz, pc, mobil a mnoho dalších benefitů. A hlavně, práci v neformálním prostředí sportovní branže, kde budeš součástí sportovní komunity kolem značek, které patří mezi nejlepší na trhu.


Kde nás najdeš?

Hlavní sídlo máme v Tišnově v České republice.


Kdy tě potřebujeme?

Hned. Zkrátka co nejdříve.


Náplň práce:

Bude se trochu utvářet podle toho, co ukážeš, že umíš nejlíp. Tvoje práce bude různorodá a pestrá, neboj se tak, že sklouzneš do monotónní rutiny. Hledáme člověka, který bude často přímo v terénu spolupracovat s našimi obchodními partnery. Můžeš mít na starosti péči o naše ambasadory, tzn. budeš s nimi v blízkém kontaktu, budeš řešit jejich výbavu či komunikovat jejich úspěchy s naší redakcí apod. Předpokládáme, že se budeš podílet na tvorbě marketingové strategie distribuce našich značek. Budeš se také podílet na organizaci testovaček výbavy, případně závodů po celé ČR i SK, nevyjímaje skvělých akcí jako Dynafit Ultra Camp, Salewa Campus, Snow Leopard Day, Trail2gether atd. Občas můžeš mít za úkol natočit nějaké reels, či vyfotit fotky z akce, zkrátka hledáme multifunkčního člověka, co se nerad nudí a poradí si s vícero úkoly.


Co naopak očekáváme od tebe:


  • že máš řidičský průkaz

  • plynulou znalost AJ slovem i písmem

  • flexibilitu cestovat cca 3 dny v týdnu v rámci ČR, SR, HU

  • že jsi komunikativní

  • schopnost pracovat pod tlakem

  • zkušenosti s marketingem, které pomohou při tvorbě marketingové strategie

  • odpovědnost za svěřené projekty


V případě zájmu a pro další info zašli strukturovaný životopis a motivační dopis, kde nám krátce napíšeš, proč bys chtěl/a pracovat právě pro nás a proč myslíš, že právě ty jsi pro nás ten pravý / ta pravá.


Email pro zaslání – matus.vnencak@oberalp.com


Těšíme se na tebe!

#novýmarkeťák